Dveře - renovace

Hezký domov mít chce každý, zařídíme HNED a NAVŽDY!

Dveře - klikyChtěli by jste renovovat byt nebo stavíte nový dům a potřebujete nové dveře? Bydlíte v panelovém bytě nebo už máte doma dveře, které nevyhovují Vašim představám a potřebovaly by nějakou změnu? Svěřte je odborníkům na renovace dveří a zárubní!

V tom případě jste na správné adrese, jsme firma "rodinného typu", kde na prvním místě je spokojený zákazník. Poskytneme Vám velmi kvalitní služby od poradenství až ke kvalitním výrobkům, poradíme Vám s výběrem materiálů, tak aby jste měli i Vy hezký domov!
Věříme, že i Vy si z naší nabídky vyberete a stanete se našimi spokojenými zákazníky.

V případě, že se nerozhodnete pro renovaci dveří a zárubní, ale dáte přednost novým dveřím, rádi Vám uděláme nabídku na dodání a montáž nových dveří i zárubní.

Na renovace dveří a zárubní, nové dveře a zárubně poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost a návštěvu technika u Vás doma, který Vám poradí, provede posouzení Vašich dveří a zárubní, ukáže Vám vzorník plastů, skel a kování a vyhotoví cenovou nabídku na renovaci dveří a zárubní nebo dodání a montáž nových dveří zdarma.

Návštěva technika zdarma:

  • Technik Vám odborně poradí a po posouzení všech hledisek Vám nabídne výběr materiálů a případně vyhotoví cenovou nabídku zdarma. Sami jistě oceníte, že si můžete vybrat v klidu doma a ke stávajícímu nábytku zvolit ten správný materiál.
  • V případě renovace dveří a zárubní vyhodnotí původní stav a doporučí finančně nejoptimálnější řešení. Ne vždy totiž platí, že co nejjednodušeji znamená i nejlevněji.
  • Přímo u Vás v bytě získá technik větší přehled o prostoru a Vašich požadavcích.

Jsme tu pro Vás a jsme připraveni poskytnout Vám naše zkušenosti a poradit Vám s výběrem materiálů na nové kuchyně, vestavěné skříně a renovace dveří, zárubní a kuchyňských linek.

Chcete - li ušetřit svůj čas, pak využijte možnosti dohodnout si schůzku (telefonicky nebo pomocí on-line formuláře) s našimi prodejci na přesný čas, aby se Vám pak mohli plně věnovat.

Zeptejte se nás

Nejnovější zodpovězené dotazy

27.02.2014, 15:38, LIBUŠE MICHNOVÁ TIŠNOV
RENOVACE DVEŘÍ VČETNĚ ZÁRUBNÍ

23.02.2014, 22:08, KRATOCHVILOVA ZDENKA
zdenka_kratochvilova@centrum.cz

23.02.2014, 10:40, Dalibor Riha
čalounění

27.01.2014, 19:31, Petr Otoupalík
zkrácení dveří poptávka

Zobrazit více dotazů »

Pokud jsme Vás zaujali naší nabídkou, tak neváhejte a zavolejte nebo napište.

Můžete se také podívat do diskusního fóra (poradny), zda-li Váš dotaz již není zodpovězen, případně jej sami zadat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Nahoru

Nabízíme

Novinky

Akční nabídka na nové dveře CAG sleva 30%

AKCE - nabídka na nové dveře CAG do 31.7.2014

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje HEZKÝ DOMOV

AKCE - mikrovlnka zdarma k setu spotřebičů Bosch a Siemens

Mikrovlnná trouba zdarma - akce do 20.12.2013

Kontaktujte nás

Tel.:   +420 547 227 325
Mob.: +420 603 523 155
E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz
Napište nám z on-line formuláře

Podrobné kontakty, mapa

Hezký domov na Facebooku