Dveře laminované CPL

Laminované dveře jsou vyrobeny ze střednětlakého laminátu CPL, který je odolný proti odření, poškrábání a osahání, je stálobarevný a velice snadný na údržbu. Svým vzhledem dveře působí velice přirozeně díky několika věrným imitacím přírodních dřevin, ve kterých se vyrábí. Hodí se do každého moderního nebo klasického interiéru, kanceláře nebo bytu. Jejich velkou výhodou je příznivý poměr cena - kvalita.
Nabízíme nové dveře a zárubně od českého výrobce firmy CAG a Korco.

Vnitřní výplň dveří je vyrobena z dřevotřískové desky s rámem MDF desky, který zaručuje pevnost kolem pantů a zámku.
Obecně platí, že všechny dveře do celého domu nebo bytu by měly být stejné nebo alespoň stejného typu. Budou Vám tak tvořit ucelený a vkusně sladěný interiér.

Dekory dveří laminát:Nové dveře - lamino ořech

 

  • Dodavatel CAG: Bílá, buk pařený, buk světlý, dub, javor, olše, ořech, třešeň, šedá.
    -tyto dekory se nabízí i v horizontálním (příčném) provedení.
  • Dodavatel Korco: javor, jasan, buk, dub, olše, třešeň, třešeň příčná, hruška, ořech, wenge, mali wenge, dub antracit příčný, bílá perlinka, bílá hladká, bílá pór, šedá.

Typy dveří:

Všechny dveře si můžete vybrat plné, prosklené do 2/3 nebo celoprosklené do 3/4, úzký pruh skla... Všechny typy si můžete prohlédnout ve fotogalerii nové dveře.

Kování:

Nové dveře - lamino ořechnepodceňujte správný výběr kvalitní kliky, je důležité vybrat kliku tak, aby byla pohodlná do ruky a dveře se Vám dobře otvíraly. Vybírat můžete z různých povrchových úprav - nerez, satinovaný nikl, mosaz, broušený chrom a mosaz. Nejpraktičtější povrch je nikl nebo nerez, snadno se udržují a není na nich vidět za krátkou dobu mechanické opotřebení.

Kování může být rozetové, tj kování, kdy klika a spodní rozeta jsou zvlášť nebo štítové, tj. kování, kde je klika pevně spojena se štítem. Dodává se v provedení s otvorem na klasický klíč, FAB nebo WC kličku.

Skla:

Ne ke každému dekoru dřeva se hodí každé sklo. Dveře se skleněnou výplní bývají cenově náročnější. Při výběru skla záleží na propustnosti světla a na průhlednosti skla. Vybírat si můžete ze skel v čirém nebo kouřovém provedení: kůra čirá a bronz, mastercare, které jsou ve standartní nabídce. Za příplatek si můžete vybírat z nabídky dalších skel včetně vitráží.

Zeptejte se nás

Nejnovější zodpovězené dotazy

09.06.2013, 14:15, Petr Kolouch
Cena dveří

06.02.2013, 16:40, Pokojová
Cena typu dveří

01.02.2013, 13:22, Tomečková
Nové dveře

29.01.2013, 10:54, Petr Foltýn
Přibližná cena nové dveře a zárubně

Zobrazit více dotazů »

Pokud jsme Vás zaujali naší nabídkou, tak neváhejte a zavolejte nebo napište.

Můžete se také podívat do diskusního fóra (poradny), zda-li Váš dotaz již není zodpovězen, případně jej sami zadat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Nahoru

Nabízíme

Novinky

Akční nabídka na nové dveře CAG sleva 30%

AKCE - nabídka na nové dveře CAG do 31.7.2014

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje HEZKÝ DOMOV

AKCE - mikrovlnka zdarma k setu spotřebičů Bosch a Siemens

Mikrovlnná trouba zdarma - akce do 20.12.2013

Kontaktujte nás

Tel.:   +420 547 227 325
Mob.: +420 603 523 155
E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz
Napište nám z on-line formuláře

Podrobné kontakty, mapa

Hezký domov na Facebooku