Nové dveře a zárubně

HEZKÝ DOMOV mít chce každý, zařídíme HNED a NAVŽDY!

Stojíte před rozhodnutím jaké dveře a zárubně budete mít ve Vašem bytě?
Nabídka nových dveří je široká a je velmi důležité vědět jak postupovat při výběru nových dveří a na co nezapomenout. Jaké jsou požadavky na stavební připravenost pro montáž nových dveří a zárubní? Uvažujete o obložkových zárubních?

Se vším jsme připraveni Vám bezplatně poradit, přijďte se podívat do naší vzorkovny a můžete si vybrat.

Již ve stádiu projektu bytu je dobré se rozhodnout, jaké dveře a zárubně budete v bytě mít.Je potřeba vyřešit rozdělení nebo uzavření místností a vědět na kterou stranu se dveře budou otvírat. Na základě toho si můžete vybrat dveře levé nebo pravé, jednokřídlé a dvoukřídlé nebo posuvné. Každé řešení vyžaduje jinou připravenost a proto je vhodné tyto problémy konzultovat s odborníkem.

Na kvalitní interiérové dveře jsou v dnešní době kladeny určité nároky: měli by dobře vypadat, těsně přiléhat k zárubním, pohodlně se zavírat a otevírat, nepropouštět příliš zvuky. Co se týká povrchu dveří, měly by se dobře udržovat, měly by být dostatečně odolné vůči běžnému provozu v domácnosti, poškrábání a osahání. Proto nabízíme dveře od renomovaných firem CAG a Korco:

CAG s.r.o.  Korco     

Typy dveří:

  • Laminované dveře
  • Fóliované dveře

Všechny dveře můžete mít plné, prosklené do 2/3 nebo celoprosklené do 3/4. Samozřejmostí je dodání a montáž kování na každé dveře a osazení dveří zámkem.

Laminované dveře CPL:

Nové dveře - lamino ořechLaminované dveře jsou vyrobeny ze střednětlakého laminátu CPL, který je odolný proti odření, poškrábání a osahání, je stálobarevný a velice snadný na údržbu. Vnitřní výplň dveří je vyrobena z odlehčené dřevotřískové desky s rámem MDF, který zaručuje pevnost kolem pantů a zámku. 
Vyrábí se v dekorech:   

Dodavatel CAG: Bílá, buk pařený, buk světlý, dub, javor, olše, ořech, třešeň, šedá.
-tyto dekory se nabízí i v horizontálním (příčném) provedení.

Dodavatel Korco: javor, jasan, buk, dub, olše, třešeň, třešeň příčná, hruška, ořech, wenge, mali wenge, dub antracit příčný, bílá perlinka, bílá hladká, bílá pór, šedá.

Fóliované dveře:

Materiál věrný svou imitací několika druhům přírodních dřevin, má příjemný a lehký vzhled. Jeho odolnost proti oděru a běžnému provozu je však menší oproti dveří laminovaným. Jsou vyrobeny z voštinové výplně s dřevěným rámem, který zaručuje pevnost kolem pantů a zámku.Povrch fólie je stálobarevný
Vyrábí se v dekorech:

Dodavatel CAG: bílá, buk, dub, javor, olše, ořech, třešeň. 

Posuvné dveře:

Nové dveře - lamino ořechPoužívají se tam, kde není dostatek místa pro otevírání klasických dveří. Dveře se pohybují buď těsně podél stěny nebo se do předem připraveného otvoru zabuduje stavební pouzdro, které se obloží sádrokartonem nebo se zazdí a následně se do něho posuvné dveře namontují.

Protipožární - bezpečnostní dveře:

Bezpečnostní dveřeSe vyrábějí v typizovaných rozměrech, v provedení prosklené nebo plné. Je možné je dodat v různých modelech dveří z materiálu lamino. Dveře se osazují do protipožárních zárubní, které mají stejné parametry jako dveře, je možné je osadit i do Vašich původních zárubní v bytě.

V případě, že se nerozhodnete pro nové dveře, ale dáte přednost renovaci, rádi Vám uděláme nabídku na zrenovování Vašich stávajících dveří i zárubní.

Nabízíme bezplatnou poradenskou činnost a návštěvu našeho technika u Vás doma, který Vám poradí, ukáže vzorník nových dveří a zárubní, provede zaměření stavebního otvoru a vyhotoví Vám cenovou nabídku na nové dveře zdarma.

Zeptejte se nás

Nejnovější zodpovězené dotazy

05.03.2014, 17:22, Jana Malá
Montáž zárubní a dveří

11.02.2014, 05:55, Milan Konkol
rekonstrukce zarubni

23.01.2014, 17:50, Koláček
záruběń do panelu

17.01.2014, 22:40, Martin Mička
Obklad kovových zárubní, středových v panelovéch bytech

Zobrazit více dotazů »

Pokud jsme Vás zaujali naší nabídkou, tak neváhejte a zavolejte nebo napište.

Můžete se také podívat do diskusního fóra (poradny), zda-li Váš dotaz již není zodpovězen, případně jej sami zadat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Nahoru

Nabízíme

Novinky

Akční nabídka na nové dveře CAG sleva 30%

AKCE - nabídka na nové dveře CAG do 31.7.2014

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje HEZKÝ DOMOV

AKCE - mikrovlnka zdarma k setu spotřebičů Bosch a Siemens

Mikrovlnná trouba zdarma - akce do 20.12.2013

Kontaktujte nás

Tel.:   +420 547 227 325
Mob.: +420 603 523 155
E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz
Napište nám z on-line formuláře

Podrobné kontakty, mapa

Hezký domov na Facebooku