Plovoucí podlahy

Chcete mít moderní interiér s kvalitní plovoucí podlahou? Potom využijte kvalitu zámkových plovoucích podlah, které Vám zaručí po dlouhá léta pěkný vzhled. Co Vám může taková podlaha nabídnout? V čem je lepší než ostatní? Jaké nabízí dekory a imitace dřevin?

Plovoucí podlahy, ať už laminátové nebo dřevěné se stávají v dnešní době nedílnou součástí mnoha domácností nebo komerčních prostor. Nároky na odolnost povrchu např. pro použití v kuchyních, chodbách a ostatních místnostech se dostávají stále do popředí zájmu zákazníků. Nabízíme podlahy renomovaných firem:

PARADOR MEISTNER HARO PARKETT EGGER QUICK - STEP

U plovoucích podlah jde především o kvalitu zámkových spojů tj. montáž bez použití lepidla, které má mnoho předností: optimální výšková přesnost, celková stabilita a pevnost podlahy, dlouhodobá trvanlivost těsných spojů a možnost rozebrání a opětovného složení podlahy v případě stěhování.

Na samotnou pokládku plovoucích podlah jsou určité požadavky na vyrovnání podkladu, optimální vlhkost a vzdušnost.

Pro perfektní ukončení dřevěných nebo laminátových podlah u stěny nabízíme obvodové lišty v příslušné barvě každého dekoru podlahy.

K napojení dvou druhů podlah nebo různě vysokých úrovní se používají přechodové a vyrovnávací profily v materiálech eloxovaný hliník, mosaz nebo fólie k jednotlivým dekorům podlahy.

Další typy podlahovin:

Korek

Přírodní materiál vyráběný z kůry korkového dubu s velmi dobrými s užitnými vlastnostmi jako je pružnost, odolnost, dobrá tepelná a zvuková izolace, nenasákavost, mechanická pevnost a dlouhá životnost. Mezi největší výhody korku patří pružný povrch a výborná tepelná izolace. Obojí poskytuje Vašemu kroku tu pravou pohodu. Dodává se v přírodním provedení, ve tvaru korkových dlaždic nebo korkové plovoucí podlahy. K povrchové úpravě korkové podlahy se používají kvalitní laky nebo oleje.

Linoleum

Přírodní podlahová krytina Marmoleum v mnoha tónech pastelových barev. Je stálobarevné a to díky tomu, že není barveno jen povrchově, ale je probarvené. Pigmenty jsou v celé jeho hloubce (3 - 5 mm), takže barvy ani po letech nemizí a nemění se. Nevzniknou nevzhledné prošlapané cestičky a plošně nezmění odstín. Materiál je pružný, vysoce odolný a antistatický, odolný vůči vodě a velice snadno se pokládá. Udržuje se vosky na přírodní bázi a má vysokou životnost. Dodává se ve formátu čtverců, pásů nebo již hotových zámkových panelů.

PVC

Je to pružná podlahovina s omezenou životností, která patří k nejlevnějším podlahovinám. Vyrábí se z polyvinylchloridu v mnoho elegantních vzorech a dezénech, v různých tloušťkách - podle účelu použití. Dělí se na heterogenní a homogenní. Heterogenní PVC je tvořeno z více vrstev: základní vrstva, potisk a ochranná vrstva. Homogenní PVC je tvořeno jednou vrstvou, je probarveno v celé své tloušťce a je kvalitnější. Pokládka linolea je velice jednoduchá, dodává se ve čtvercích nebo v roli s různou šířkou.

Likor Forbo Fatra HARO PARKETT

Renovace podlah:

V případě, že již máte doma dřevěnou podlahu ( např. vlysy, parkety, palubky, korek), můžeme Vám nabídnout renovaci těchto podlah. Podlahu přebrousíme, v celé ploše provedeme zatažení spár tzv. spárovým tmelem v tónu Vaší podlahy a konečně opatříme povrchovou úpravou. Tím dosáhneme nového vzhledu Vašich podlahy.

Zeptejte se nás

Nejnovější zodpovězené dotazy

06.02.2012, 11:04, Ondřej Opršal
podlaha

20.07.2011, 14:11, Marcela Staňková
pokládka laminátové podlahy v družstevním bytě

23.08.2010, 13:03, Dana
poradíte s kombinací kuchyň podlaha?

24.08.2009, 13:19, Nemhessiss
Renovace podlahy v novostavbě

Zobrazit více dotazů »

Pokud jsme Vás zaujali naší nabídkou, tak neváhejte a zavolejte nebo napište.

Můžete se také podívat do diskusního fóra (poradny), zda-li Váš dotaz již není zodpovězen, případně jej sami zadat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Nahoru

Nabízíme

Novinky

Akční nabídka na nové dveře CAG sleva 30%

AKCE - nabídka na nové dveře CAG do 31.7.2014

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje HEZKÝ DOMOV

AKCE - mikrovlnka zdarma k setu spotřebičů Bosch a Siemens

Mikrovlnná trouba zdarma - akce do 20.12.2013

Kontaktujte nás

Tel.:   +420 547 227 325
Mob.: +420 603 523 155
E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz
Napište nám z on-line formuláře

Podrobné kontakty, mapa

Hezký domov na Facebooku