Poděkovali nám

Dobrý den
chtěli bychom Vám tímto upřímně poděkovat za veškerou dosavadní spolupráci na realizaci nábytku v našem podkrovním bytě. Zejména panu Čechovi, za profesionální a vstřícný přístup k zákazníkovi při přípravě a tvorbě dokumentace pro výrobu nábytku a rovněž Vašim řemeslníkům při realizaci montáže nábytku, kteří byli vždy velmi precizní.
Podkrovní byty svým atypickým uspořádáním zpravidla vyžadují individuální přístup k řešení vnitřního vybavení nábytkem, obdobně jako jiné byty či domy, ve kterých si zákazníci přejí mít originální řešení, tzv. na míru a přání "šitý" nábytek. Již od roku 2012 jsme u Vaší společnosti postupně řešili kompletní dodávku sestavy kuchyňské linky (návrh, výroba a montáž), v roce 2013 kompletní dodávku vestavěné šatní skříně (návrh, výroba a montáž) a v roce 2014 dodávku bytové předsíňové stěny do vstupní bytové chodby (návrh a výroba).
Veškerý uvedený nábytek vždy vyžadoval individuální řešení a především díky panu Čechovi, který zpracovával na počítači digitální model nábytku (elektronickou dokumentaci) včetně návrhu designu nábytku, který mj. umožňuje zákazníkům podívat se na svůj nový nábytek ještě dříve než je zadán do výroby, dopadly veškeré realizace k naší velké spokojenosti.
Tímto Vám ještě jednou děkujeme za dosavadní spolupráci a přejeme Vám mnoho dalších úspěšných realizací zakázek.
S pozdravem Michal a Ivona Černoškovi, Brno

Dobrý den,
minulý týden jste nám dokončili montáž kuchyně. Chtěli bychom Vám poděkovat, zejména panu Čechovi za jeho profesionální přístup, trpělivost a obrovskou ochotu nám vždy vyjít vstříc, poradit a vyhovět. V bytě jsme prováděli rozsáhlou rekonstrukci, na které se podílelo více firem a řemeslníků. U žádného z nich jsme se bohužel nesetkali s tak dobře odvedenou prací a přístupem, jaký jste odváděli Vy.
Panu Čechovi patří velký dík.
Určitě budeme Hezký domov dále doporučovat.
S pozdravem Aleš a Michala Mejtští

Vážená paní Kalábová, 
děkuji Vám za skvělou organizaci výměny kuchyňské desky, precizně a výborně odvedená práce. Jsme nadmíru spokojení, vypadá to nádherně.
Díky a ať se Vám i nadále daří, H. Vorlíčková

Vážená paní Kalábová,
přijměte prosím poděkování za perfektní realizaci zakázky v mém bytě. Jsem naprosto spokojen s provedenou prací i s příkladným přístupem Vašich zaměstnaců. 
S pozdravem Jindřich Svoboda

Dobrý den, 
jsem ráda, že jsem si vybrala vaši firmu k realozaci naší kuchyně. Je moc pěkná a doufám, že dlouho vydrží a nebudu Vás obtěžovat reklamacemi. Určitě Vás budu doporučovat dál. 
Velké poděkování též p. Čechovi za návrh a přístup při prvotním jednání. Návrh se mu opravdu povedl.
Přeji krásný den Blanka Pazderová

Dobrý den, 
chtěla bych touto cestou poděkovat panu Ing. Kalábovi za precizně a profesionálně provedenou práci při realizaci naší zakázky. Vaši firmu budeme doporučovat, protože odvedla práci k naši plné spokojenosti.
S pozdravem Javůrkovi

Dobrý den,
ráda bych chtěla touto cestou poděkovat za výborně odvedenou práci pánů Endstrassera a Trnky, kteří mi montovali dvířka ke kuchyni. Byli velmi příjemní, práci odvedli velmi rychle a vše proběhlo bezproblémově. Také bych chtěla poděkovat panu Horkému, se kterým jsem renovaci dvířek projednávala. Vždy přijel přesně v domluvený čas a dobře mi pokaždé poradil.
Díky a v budoucnu jistě Vaši firmu využiji.
S pozdravem  Dominika Babáková

Dobry den,
kuchyne je na svem mistě a kompletni. Rad bych Vam touto cestou podekoval za spolupraci a prakticke rady. Drive ci pozdeji Vas jiste zkontaktuji ohledne drobnych doplnku. Rozhodl jsem se take, po dobre zkusenosti s kvalitou prace a profesionalitou vasich kolegu, monteru, ze casem si od Vas necham vyrobit i nejaky zakazkovy nabytek do predsine. Dekuji Vam mockrat. 
S pozravem, Ivo Vesely

Dobrý den paní Kalábová, 
s ohledem na moji náročnost jsem nejen s realizací, ale zejména s předrealizačním jednáním se zástupcem firmy p. Čechem Michalem velmi spokojen.
Realizace kuchyně byla provedena profesionálně bez závad, pouze následně po realizaci byla do odsávacího systému instalována zpětná klapka.
Mé očekávání předčila vstřícná komunikace obchodního zástupce firmy bez ohledu na čas i rozsah problematiky a dále dílenské zpracování komponentů kuchyně, které bez výhrad respektovalo atypický nepravoúhlý prostor.
Samozřejmostí byla průběžná informovanost o ceně v návaznosti na požadované úpravy kuchyně, dodržení konečné sjednané ceny i termínu montáže.
Pokud bych měl příště u firmy Welle zadat výrobu kuchyně nebo jiných jejich výrobků byl bych ještě náročnějším zákazníkem, neboť jsem přesvědčen, že by to pracovníci firmy zvládli k mé spokojenosti. 
S poděkováním Klein Bohumil

Dobrý den pane Kaláb
byli velmi spokojeni s realizací zakázky a to co do ceny, kvality provedení i dohodnutého termínu. Komunikace probíhala vždy bez problémů a s úpravami, o které jsem žádali, nám bylo také vyhověno. Technické nákresy a vizualizace byly naprosto dostačující pro představu i pro technickou přípravu před montáží. Se spotřebiči i linkou samotnou jsme spokojeni a při opětovné realizaci bychom nic neměnili. 
Děkujeme moc, manželé Hrádelovi

Dobrý den Kalábovi
veškerá jednání a komunikace z vaší strany proběhla k naší spokojenosti, se zakázkou, termínem i cenou z naší strany maximální spokojenost.
Vzhledem ktomu, že jsme stálými zákazníky, ani s jiným výsledkem jsme nepočítali a jsme si jisti,
že i ostatní zakázky budeme s radostí objednávat zase u Vás.
Ještě jednou děkujeme Karasovi

Dobrý den paní Kalábová,
s Vaší firmou jsme byli spokojeni od samotného počátku. Po celou dobu naší spolupráce byla vynikající, profesionální komunikace, jak s vedením firmy, tak i s montéry, kteří odvedli bezchybnou práci. Během celé realizace, ani později se nevyskytly žádné problémy. Bylo dodrženo vše, na čem jsme byli předem dohodnuti. Firmu Welle můžeme všem vřele doporučit. I my se na ni v případě potřeby znovu rádi obrátíme.
Děkujeme Mayerovi

Dobrý den paní Kalábová,

se zhotovením zakázky jsme velice spokojeni, přístup Vašich pracovníku od "a" až po "z" je zcela profesionální. Moc děkujeme za super odvedenou práci.
S pozdravem Karla Ludvíková

Dobrý den paní Kalábová,
chtěli bychom Vám s manželkou poděkovat za dodání kuchyňské linky. Poděkování patří i Vašim zaměstnancům, kteří s námi spolupracovali a podíleli se na zdárném průběhu její přípravy a realizace.
Slavíkovi

Dobrý večer pani Kalábová,
dnes mi byla provedena renovace dveří, kterou jsem si objednal. S prací řemeslníka, který renovaci provedl jsem velmi spokojen.
Děkuji a těším se na další spolupráci Miloš Vetešník

Dobrý den,
chci Vám poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky, perfektní provedení a velmi slušné chování Vašich pracovníků, mám zase jednu dobrou zkušenost, to je prima budu doporučovat.
 Ať se Vám daří, Mudr Masaříková 

Dobrý den paní Kalábová,
v pondělí nám Váš pracovník pan Dvořák vyměnil pracovní desku.
Chtěla bych ho moc pochválit, byla radost ho pozorovat při práci, kterou odvedl perfektně a ještě si u toho pobrukoval. Už máme od vás skříňky, stěnu, kuchyň a se vším jsme naprosto
spokojeni. Jste prostě JEDNIČKA!!!!!!! S pozdravem Navrátilová Zdena

Dobry den pane Horký,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za ochotu,  vstřícný přístup  a  spolupráci při návrhu vestavěnych skříní, komod, dveří a zrcadel. Pan Hladký dokončil zalištovani podlahy. S celkovým výsledkem jsme spokojeni a splňuje naše očekávání.
S přátelským pozdravem Vladimír Ostrý, doc, MVDr, CSc.

Dobrý den paní Zdražílková,
musím Vám poděkovat, skříně jsou nádherný a všichni nám je závidí a chválí. Snad jim to vydrží, být stále krásné a bezproblémové (myslím těm skříním).
Díky a pěkný den František Novák

Pěkný den paní Kalábová,
chci se zmínit o naší spolupráci s paní Zdražílkovou. Její podíl na naší spokojenosti je ohromný. Vždy dokázala poradit, vysvětlit, navrhnout řešení a neměla to s námi stále jednoduché. Patří jí naše poděkování.
S pozdravem Viktor Polanský

Dobrý den paní Kalábová,
děkujeme Vám a celé firmě Welle za velice pěkné provedení vestavěné skříně. Pár  nedostatků bylo rychle odstraněno a jsme s Vašimi službami spokojeni.
Děkujeme, Vaši stálí zákazníci Kislerovi

Dobrý večer paní Kalábová,
chtěla bych Vám vyjádřit spokojenost nad dosavadním průběhem prací v naší kuchyni: vaši lidé jsou OPRAVDU profesionálové -strašně milí, ochotní, perfektní v detailech i přístupu. Prvotní montáž korpusů dopadla skvěle, vše podle našich představ, k tomu vše skvěle dotaženo, uklizeno, vysvětleno... Já jsem zatím absolutně spokojená, děkuji! Budu se těšit na druhou fázi, osazení dvířek a kompletaci.
Přestože jsme ani předtím neváhali, komu svěříme další zakázku v našem bytě, nyní je zcela jasné, že s dalšími objednávkami vestavěných skříní se jednoznačně obrátíme opět na vaši firmu! :-) Děkuji a zároveň gratuluji k tak skvělému týmu. Nyní můžu s uspokojením říci: přesně tak jsem si kdysi skoro před dvaceti lety představovala fungování soukromých firem: "podle svého nejlepšího svědomí vykonám svoji práci a odevzdám si pouze, pokud jsem s ní já spokojen. Pak teprve může být spokojen majitel firmy i zadavatel zakázky, protože je o provedeno nejlépe, jak být může!" Mám radost, že takové uvažování /styl práce je na trhu dostupný!
 Moc se těším na další spolupráci k oboustranné spokojenosti.
Jana Kultová

Dobrý večer paní Kalábová,
posuvné dveře máme namontovány a jsme velice spokojeni. Poděkování Vašim pracovníkům bratrům Sečkářům - montáž byla značně problematická vzhledem k našim křivým zdem i zárubním, kde prakticky žádný úhel není pravý.
Děkujeme Vaší firmě Pšenčíkovi

Vážení manželé Kalábovi,
dne 15. 7. tohoto roku nám prováděli renovaci dveří a zárubní pan Sečkář se svým kolegou (bohužel nám uniklo jeho jméno). Byli jsme velmi mile překvapeni jejich přístupem k práci a hlavně s výsledkem, který hovoří za vše.
Chtěli bychom Vás požádat o předání naší pochvaly a Vám poděkovat za tyto Vaše špičkové zaměstnance.:-D
Ujišťujeme Vás, že budeme Vaši firmu všude doporučovat.
S přáním hezkého dne
manželé Marie a Jirka Vladíkovi

Dobré ráno paní Kalábová,
jsme velmi spokojeni s dodanou kuchyní, před několika lety i s renovovanými dveřmi a plovoucí podlahou. Děkuji Vám za perfektně provedené práce a těším se na případnou další spolupráci s Vaší firmou.
Přeji spoustu spokojených zákazníků a úspěchů v podnikání.
S pozdravem Marie Hallová

Vážená paní Kalábová,
dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila dík vašim zaměstnancům panu Leoši Zrůstkovi a Michalu Přibylovi za velmi kvalitně, čistě a svědomitě odvedenou práci při montáži předělovací stěny.
Vaše spokojená zákaznice
Svobodová Jitka, Svratecká 4, Brno-Komín

Vážená paní Kalábová,
minulý týden (11. a 12. března) u nás prováděli Vaši zaměstnanci renovaci dveří a zárubní. Buďte tak laskavá a předejte jim náš dík za kvalitně odvedenou práci a ohleduplný přístup k bytovým úpravám se snahou minimalizovat nepříznivý dopad vlastní akce.
S přáním dalších podnikatelských úspěchů
Jana a Zdeněk Pospíšilovi

Dobrý den pane Zlatohlávku,
děkujeme moc za Váš přístup a za Vaši péči od nabídky až po samotnou realizaci. Jsme s kuchyní moc spokojeni a moc se nám líbí.  Jsem ráda, že i ten drobný problém se zásuvkou byl lehce vyřešen.
Mějte se hezky a přeji spoustu zakázek :-)
S pozdravem
Michaela Vrbková

Dobrý den paní Kalábová,
když jsem narazil na nabídku Vaší firmy, tak mne velice zaujala. Po setkání v září loňského roku jsme se rozešli, neboť jsem měl jinou cenovou představu. Po projití asi 15 jiných kuchyňských studií jsem se ovšem v prosinci velice rád k Vám vrátil. Sice nejste nejlevnější, ale rozhodně v kvalitě komunikace naprosto bezkonkurenční. Nyní po realizaci mohu oprávněně říci, že nejen v kvalitě komunikace, ale i v kvalitě provedení, přístupu všech zaměstnanců i rychlého řešení vzniklých problémů ke mé plné spokojenosti. 
Těším se na další spolupráci s Vámi,
Němec Martin

Dobrý den paní Kalábová,
chtěla bych Vaší firmě moc poděkovat za realizaci objednávky, která pro Vás byla spíše dobročinným aktem, než zakázkou. Oceňuji však, že přes zcela zanedbatelný přínos jste mi vyrobili a namontovali garnýž, která dokonale doplnila Vaši předcházející práci. Montáž byla piplavá práce, garnýž bylo nutno zaříznout na obou stranách pod různými úhly a připevnit ke stropu. Pán, který mi montáž dělal, však vše zhotovil tak perfektně, že jsem jenom zírala a ještě dlouho budu mít dobrý pocit z jeho práce.
Přeji Vám, abyste byli ve firmě všichni zdraví a měli mnoho lukrativních zakázek.
ing. Olga Janáková,Brno - Bystrc

Dobrý den, 
děkuji jmenovitě montážním pracovníkům, kteří bez mé iniciativy na místě vyhodnotili a zohlednili potřebu přednostního dokončení dětského pokoje v průběhu prvního dne dodávky renovace dveří a zárubní (syn byl nemocen). Kromě naší spokojenosti s konečným výsledkem renovacé dveří je přístup Vašich zaměstnanců další přidanou hodnotou vaěí firmy. 
Blahopřeji 
Pavel Tolar

Dobrý den paní Kalábová,
chtěl bych poděkovat Vašemu prodejci panu Zlatohlávkovi za vzornou spolupráci s výběrem kuchyně i vestavěné skříně, za jeho aktivitu a profesionální přístup.
S pozdravem
Kopáček Ondřej

Dobrý den paní Kalábová,
první zakázku, kterou jsem si u Vás zadala byla v roce 1996 kuchyně. Vzhledem ke spokojenosti celým servisem následovala koupelna, dětský pokoj, pracovna a jako poslední zakázka, která byla uzavřena 30.10.2009 a její realizace je naplánovaná na polovinu prosince tohoto roku je vestavěná skříň do předsíně. Věřím, že i tato zakázka bude zhotovena k mé spokojenosti. Myslíte, že je u nás doma ještě něco co by nepocházelo z Vaší dílny? To jistě mluví za vše. Svou spokojenost šířím nejen v Bílovicích nad Svitavou, ale i v jejím okolí a věřím, že i tady máte mnoho skpokojených zákazníků. Mnoho úspěchů v dalším podnikání Vám přeje spokojená zákaznice.
Buchtelová Václava, Bílovice nad Svitavou

Dobrý den Kalábovi, s relizací kompletní zakázky jsme byli velice spokojeni.
 S pozdravem
Prudek Stanislav.

Dobrý den paní Kalábová,
vzhledem k tomu, bydlím na Kamenném vrchu, Vaši firmu znám již dlouho. Při rozhodování o firmě od které si nechám vyrobit kuchyň pro mě nebyla rohodující jen cena, ale především kvalita, o které jsem se přesvědčil již u Vás na kuchyňském studiu. Co mě však nejvíc přesvědčilo byl velmi osobní přístup a profesionalita Vašeho prodejce pana Čecha Michala, překvapila mě jeho vstřícnost a aktivita, jak při návrhu kuchyně, tak při samotné realizaci. Při průběhu realizace zakázky  se sice vyskytly drobné problémy, ale to se může stát a ale všechny byly vyřešeny k mé plné spokojenosti. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem já a budu Vás doporučovat všem svým známým a kolegům v práci. Váš spokojený zákazník.
S pozdravem Pavel Kořínek, Brno - Kamenný vrch

Dobrý den paní Kalábová, byla jsem opravdu moc spokojená s realizací zakázky. Kluci na montáži se opravdu nadřeli a dveře jsou na výbornou.
Děkuji
Štěpaníková Jana, Přibice

Dobrý den paní Kalábová,
v minulém týdnu dokončila Vaše firma montáž kuchyně v mém bytě. S celým průběhem realizace kuchyně jsem byl velice spokojen. Vyskytly se sice drobné problémy, ale to se stává a navíc byly vyřešeny k mé spokojenosti. Zvláště kladně bych chtěl ocenit přístup Vašeho prodejce pana Čecha Michala. Velice mile mě překvapila jeho vstřícnost, profesionalita a aktivita, jak při návrhu, tak při samotné realizaci kuchyně. Doporučoval bych ho ocenit nějakou prémií nebo odměnou, protože je pilířem Vaší firmy. Váš spokojený zákazník.
Petr Vrba

Dobrý den,
tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za všechny realizace zařízení našeho domu. Od realizace naší kuchyně jsme se vždy s důvěrou obrátili na Vaší firmu a tak postupně zařídili ostatní části domu jako dětský pokojíček a vestavěné skříně v ostatních pokojích. Přístup Vaší firmy vždy uspokojil naše nároky a to od návrhu projektu až po konečnou realizaci. Výsledek odpovídal naším představám, dokonce i díky Vaším odborným radám vznikl dobře funkční a individuální nábytek. Ještě bych ráda zmínila, že i na případnou reklamaci Vaše firma reagovala vždy flexibilně a zodpovědně. Rádi doporučujeme dále Vaší firmu našim přátelům.
Haráková Andrea, Rosice

Dobrý den,
touto cestou by jsme rádi poděkovali za realizaci kuchyně. Vaši firmu jsme si vybrali, protože před lety nám prováděla renovaci dveří a byli jsme s přístupem Vaší firmy spokojeni. I při realizacaci kuchyně vše proběhlo dle našich představ.
Manželé Fojtíkovi

Dobrý den paní Kalábová,
s kuchyní jsem velmi spokojená i přes poněkud delší dodací lhůtu :-) Všichni montéři, co u nás byli, jsou velmi šikovní a vše je precizně provedeno.
Děkuji a přeji hezký den
Zdislava Maiselová

Dobrý den,
dnes jsem navštívila Vaše webové stránky. Po dlouhém hledání výrobců kuchyní a pročítání webových stránek mne oslovily právě ty Vaše - jsou ve srovnání se spoustou jiných velmi přehledné a i nabídka zboží je skvělá. Pěkný výběr, vše srozumitelně vysvětleno, troufám si říci, že není ani opomenuta žádná drobnost, nad kterou by se měl zákazník při výběru kuchyně zamyslet.
S pozdravem
Radka Třísková

Dobrý den paní Kalábová,
chtěla bych Vám moc pochválit Vašeho prodejce pana Čecha, za nás oba s manželkou. Má tah na branku, má dobré nápady, je snaživý, úslužný a hlavně chápe potřeby zákazníka.Velice dobře se s ním jedná.
Když jsme se rozhodovali, kde si necháme zhotovit kuchyni do našeho nového bytu a obcházeli jsme jednotlivá kuchyňská studia, právě díky jeho přístupu, jsme se rozhodli, zadat její realizaci Vám.
S pozdravem
Milan Hanák, Brno

Dobrý den paní Kalábová,
ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za profesionálně odvedenou práci u nás doma :-) Měla jsem z  toho trošku obavy, protože se jednalo o renovaci hodně starých (celkem zdevastovaných) dveří a zárubní a o vestavěnou skříň. Dohoda byla, že to za dva dny bude vše hotovo. Pánové montážníci se snažili, všechno stihli včas a s výsledkem jsme moc spokojeni :-). K výborné práci přidali i legraci, takže jsme opravdu spokojeni na 100%  a určitě budeme Vaši firmu vřele doporučovat. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků :-)
Herůdkovi 

Dobrý den pane Horký,
byl bych rád kdy jste tento email předal jednateli společnosti. Chtěl bych Vaši firmu pochválit za vysoce profesionální přístup a provedení práce ve vysoké kvalitě. Opravdu jsem byl mile překvapen s provedením renovace dveří do našeho bytu. Moje paní, která byla přítomna Vás velice chválila. Při naší rozsáhlé rekonstrukci bytu jsme měli tu čest se spoustou firem a musíme konstatovat, že ta Vaše byla mezi jedničkou ať už v jednání s obchodním zástupcem tak i s pracovníky, kteří prováděli renovaci. Opravdu jsem byli moc spokojeni a Vaši firmu doporučíme každému. Ještě jednou děkujeme!!!!!
S pozdravem Boris Stavinoha, Zábranského 6, Brno

Nabízíme

Novinky

Akční nabídka na nové dveře CAG sleva 30%

AKCE - nabídka na nové dveře CAG do 31.7.2014

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje HEZKÝ DOMOV

AKCE - mikrovlnka zdarma k setu spotřebičů Bosch a Siemens

Mikrovlnná trouba zdarma - akce do 20.12.2013

Kontaktujte nás

Tel.:   +420 547 227 325
Mob.: +420 603 523 155
E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz
Napište nám z on-line formuláře

Podrobné kontakty, mapa

Hezký domov na Facebooku