Rámy dveří

Dveřní křídla skříní jsou okovány do speciálních rámů – ocelových nebo hliníkových. Mohou být ve stejné barvě dřeviny jako jsou výplně dveří nebo v klasických kovových barvách. Všechny barevné varianty rámů dveří dodáváme horní a spodní kolejnici ve stejné barvě.

U dveří jsou samozřejmostí tlumiče po stranách, které odlehčují náraz dveří na stěnu (jež je stejně opatřena dřevěným pruhem jako kryt). Pokud se rozhodujete, jaký materiál vybrat pro kolejnice a rámy, používanější  jsou rámy hliníkové, které oproti levnějším ocelovým vypadají o poznání lépe.

Typy rámů:

Ocelové rámy:

Ve standartní nabídce jsou dva profily v několika povrchových úpravách: bílá, stříbrná, zlatá, mandlová, javor, borovice, buk, dub třešeň a calvados. Výrobce poskytuje na ocelové rámy záruku 5 let.

Ocelový rámOcelový rám

Hliníkové rámy:

Jsou masivnější a pevnější než rámy ocelové, dodají vestavěným skříním luxusní vzhled, je třeba ovšem počítat s příplatkem, který se však rozhodně vyplatí. Dodávají se rovněž ve více barevných variantách: bílá, stříbrná, zlatá, bronzová, černá a spoustě profilů potažených dekory dřevin: buk, dub, třešeň, calvados, borovice, bílý gravír.
Na tyto rámy je záruka poskytovaná výrobcem po dobu 10 let.

Hliníkový rám Hliníkový rámHliníkový rámHliníkový rám

Nejdůležitější je správná volba kování na vestavěné skříně:

U vestavěné skříně je velmi důležité zvolit kvalitní kování, aby Vám posuvné dveře dobře jezdily a nikde nedrhly. Pojezdová kolečka jsou uložena v pouzdrech, která mohou být plastová nebo kovová. U ocelových rámů jsou kolečka uložena v plastových pouzdrech a hliníkových rámů v kovových pouzdrech. Kvalitnější a s delší životností jsou samozřejmě kolečka v kovových pouzdrech.

Zeptejte se nás

Nejnovější zodpovězené dotazy

Zobrazit více dotazů »

Pokud jsme Vás zaujali naší nabídkou, tak neváhejte a zavolejte nebo napište.

Můžete se také podívat do diskusního fóra (poradny), zda-li Váš dotaz již není zodpovězen, případně jej sami zadat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Nahoru

Nabízíme

Novinky

Akční nabídka na nové dveře CAG sleva 30%

AKCE - nabídka na nové dveře CAG do 31.7.2014

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje HEZKÝ DOMOV

AKCE - mikrovlnka zdarma k setu spotřebičů Bosch a Siemens

Mikrovlnná trouba zdarma - akce do 20.12.2013

Kontaktujte nás

Tel.:   +420 547 227 325
Mob.: +420 603 523 155
E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz
Napište nám z on-line formuláře

Podrobné kontakty, mapa

Hezký domov na Facebooku