Kuchyňské dřezy

Dřez je nepostradatelná součást každé kuchyně, i když v dnešní době stále více domácností používá myčku nádobí. Obejít se bez něj ale nedokážeme, v myčce si jen těžko opláchneme třeba ovoce. Strávíte u něho hodně hodně času, proto je velmi důležité zvolit jeho správný tvar a vybavení, aby Vám všechny práce šly plynule od ruky. Dřez by měl být především funkční, v malé panelové kuchyni je jeho místo většinou dané. Pokud to kuchyň umožňuje, je dobré umístit blízko od dřezu i odpadkový koš.¨

Pro renovace kuchyňských linek jsou vzhledem k poměru kvality a ceny nejpoužívanější nerezové dřezy.

Nerezové dřezy:

Nerezové dřezyMůžou být různých velikostí a tvarů s prakticky neomezenou životností. Nerez lze barevně jednoduše skloubit s moderními nerezovými spotřebiči, digestoří, vodovodní pákovou baterií a různými kuchyňskými doplňky jako je drátěný program.

Na lesklé nerezové ploše dřezu se mohou při zaschnutí vody objevit drobné skvrny. Vápenitá voda vytváří bílé nevzhledné skvrny (mapy), voda obsahující železo nebo mangan vytváří skvrny hnědé, které mohou vést k dojmu, že dřez rezaví. Je to způsobeno jednak tvrdostí vody, ale také znečištěním, které se do vody dostane z umývaných předmětů. Pro jejich odstranění doporučujeme použít čistící prostředek na nerezové dřezy Stahl-Fix, který je běžně dostupný v síti prodejen s drogistickým zbožím.

Dřezy s mikrostrukturou:

Stále více oblíbené dřezy , které jsou vyrobeny z jemně vroubkovaného nerezu, který zabraňuje zůstávání viditelných zaschlých kapek od vody. Jsou tedy méně náročné na údržbu než hladká nerez.
Nabízíme dřezy od výrobců Franke, Schock, Norma…

Zeptejte se nás

Nejnovější zodpovězené dotazy

Zobrazit více dotazů »

Pokud jsme Vás zaujali naší nabídkou, tak neváhejte a zavolejte nebo napište.

Můžete se také podívat do diskusního fóra (poradny), zda-li Váš dotaz již není zodpovězen, případně jej sami zadat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Nahoru

Nabízíme

Novinky

Akční nabídka na nové dveře CAG sleva 30%

AKCE - nabídka na nové dveře CAG do 31.7.2014

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje HEZKÝ DOMOV

AKCE - mikrovlnka zdarma k setu spotřebičů Bosch a Siemens

Mikrovlnná trouba zdarma - akce do 20.12.2013

Kontaktujte nás

Tel.:   +420 547 227 325
Mob.: +420 603 523 155
E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz
Napište nám z on-line formuláře

Podrobné kontakty, mapa

Hezký domov na Facebooku