Dynamic Space Blum

Dynamic SpaceNový systém DYNAMIC SPACE Vám přináší více komfortu, funkčnosti a kvality, dostatek úložného prostoru a více ergonomie v kuchyni. Umožňuje Vám si kuchyň přehledně rozdělit do zón a získat tak optimální přístup ke všem věcem a zkracovat si cesty napříč kuchyní sem a tam.

  1. Dostatek úložného prostoru pro uložení více věcí
  2. Optimální pracovní postupy cestou plánování kuchyňských zón
  3. Více ergonomie bez dvířek ve spodní skříňce
  4. Optimální přístup díky plným výsuvům

Naše doporučení:

Než se rozhodnete pro novou kuchyň, měli byste si zapřemýšlet nad tím, co všechno byste do skříněk rádi uložili. Správný úložný prostor chybí v mnoha kuchyních. Mnoho zákazníků, kupujících si kuchyň, zjistí až příliš pozdě, že by skutečně potřebovali více úložného prostoru. Tomuto nedostatku se dá zamezit, když si před plánováním kuchyně zjistíte svou potřebu úložného prostoru v kuchyni. A zde Vám pomůže zónový plánovač firmy Blum.

Pořádek je přehled, přehled je úspora času!

Zásoby:

Zóna zásobyV zóně "Zásoby" jsou ve skříňkách uloženy předměty určené ke spotřebě. To jsou potraviny a další zboží, které při vaření a pečení spotřebujete a následně je pak musíte znovu nahradit novými. K nim patří nechlazené a chlazené potraviny, chléb, káva, čaj, kakao, müsli, konzervy, těstoviny, rýže a přílohy, hotové produkty, cukr, mouka a krupice. Proto jsou neodmyslitelnou součástí této zóny i mrazák a lednice. Otevřená balení zpravidla patří do zóny "Příprava".

Ukládání:

Zóna ukládáníV zóně "Ukládání" jsou uloženy předměty, které se při práci v kuchyni používají a rovněž předměty určené ke spotřebě. Jedná se hlavně o kuchyňské potřeby, jídelní příbory, talíře, nádobí, skleničky, dezertní misky, dózy , nádobí a skleničky. Z ergonomického hlediska je účelné a výhodné mít velmi často používané nádobí uloženo místo v horních skříňkách ve výsuvech spodních skříněk.

Mytí:

Zóna mytíV zóně "Mytí" jsou myčka na nádobí a dřez se spodní skříňkou pod dřezem, kde jsou uloženy veškeré prostředky na mytí nádobí, tablety na mytí nádobí v myčce, sůl a leštidlo do myčky, pytle do odpadkových košů, odpadkový koš na tříděný odpad, mycí pomůcky, houbičky na nádobí, kbelík, čistící prostředky, utěrky na nádobí, nákupní tašky a sáčky.

Příprava:

Zóna přípravaV zóně "Příprava" se nachází nejhlavnější pracovní plocha, tento prostor by měl být dobře osvětlen, minimální doporučená šířka činí 90 cm. Zde jsou uloženy kuchyňské pomůcky nutné pro přípravu pokrmů. Patří sem i otevřená balení potravin či nebalené potraviny, s nimiž při přípravě jídla pracujete nejčastěji, pracovní příbory, prkénka na krájení, pracovní misky, různé drobné elektrospotřebiče, ocet, olej, omáčky atd. koření, kuchyňská váha, dózy na potraviny.

Vaření a pečení:

Zóna vaření a pečeníZóna "Vaření/pečení" je středem a srdcem každé kuchyně, její hlavní součástí jsou elektrospotřebiče jako vestavná trouba, varná deska, mikrovlnka a odsavač par a jiné. Jsou zde uloženy kuchyňské pracovní nádobí a pracovní příbory, které potřebujete mít co nejrychleji a pohotově po ruce při vaření a pečení, dále pak hrnce, pánve, plechy na pečení, pečící formy a fólie, chňapka, kuchařky.

Nemáte nic proti dvířkám ve spodních skříňkách? - Vaše záda ano!

Zeptejte se nás

Nejnovější zodpovězené dotazy

01.03.2011, 17:52, Stanislava
Blum-rohová skříňka - SPACE CORNER

Zobrazit více dotazů »

Pokud jsme Vás zaujali naší nabídkou, tak neváhejte a zavolejte nebo napište.

Můžete se také podívat do diskusního fóra (poradny), zda-li Váš dotaz již není zodpovězen, případně jej sami zadat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Nahoru

Nabízíme

Novinky

Akční nabídka na nové dveře CAG sleva 30%

AKCE - nabídka na nové dveře CAG do 31.7.2014

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje HEZKÝ DOMOV

AKCE - mikrovlnka zdarma k setu spotřebičů Bosch a Siemens

Mikrovlnná trouba zdarma - akce do 20.12.2013

Kontaktujte nás

Tel.:   +420 547 227 325
Mob.: +420 603 523 155
E-mail: info(zavinac)hezkydomov.cz
Napište nám z on-line formuláře

Podrobné kontakty, mapa

Hezký domov na Facebooku